חתונות

מוזיקה טובה היא הבסיס לכל אירוע מוצלח ובחירה נכונה של די. ג'יי ליום החתונה זו החלטה גדולה ומשמעותית. די. ג'יי מקצועי עם ניסיון רב בתחום יגיע לאירוע עם ציוד מתקדם ועם המוזיקה הכי טובה ומעודכנת, הוא יתאים בין הרצונות שלכם, לאורחים ולסגנונות השונים וישמור על אנרגיה גבוהה לאורך כל האירוע, המטרה היא שתהיו רגועים, נינוחים, שמחים ושתיהנו מכל רגע בחתונה שלכם. 

אהבה ממבט ראשון

בדיוק כמו בזוגיות, גם בחירת די. ג'יי היא עניין של חיבור וכימיה. קבעו פגישה זמן מה לפני החתונה וערכו תיאום ציפיות. בקשו מהדי. ג'יי את ההמלצות שלו לאירוע מוצלח ולשירי חתונה שיתאימו לכם. זכרו, כי זהו תחום המומחיות שלו ולכן כדאי לקחת את המלצותיו בחשבון.

ברוכים הבאים לחתונה

אומרים שיש הזדמנות אחת ליצור רושם ראשוני, ולכן חשוב שהוא יהיה מושלם. גם בחתונה הרושם הראשוני משמעותי והוא נוצר כבר בהגעת האורחים לאירוע. המוזיקה בקבלת הפנים היא זו שמכתיבה את אופיו של כל האירוע, ולכן בחירת המוזיקה צריכה להיעשות מראש. אם, למשל, אתם מתכננים חתונת שנות ה-60, מומלץ להתאים את הסגנון המוזיקלי כבר בשלבים הראשונים של האירוע, בדיוק כפי שעיצוב החלל, החופה ושאר האלמנטים צריכים להתאים.

לא מומלץ להשאיר את רשימת השירים ליד הדמיון או המקרה, אלא להיות מעורבים בכל התכנון המקדים של הפלייליסיט.

אם אינכם בטוחים באילו שירים לחתונה כדאי לבחור וכיצד להתאים אותם לאירוע ולסגנונו – התייעצו עם הדי. ג'יי ובקשו ממנו המלצות שירים שיעזרו לאירוע שלכם להתרומם בקצב הרצוי. משלב קבלת הפנים ועד אחרון האורחים.

רגעים בלתי נשכחים

לפעמים אנחנו מתאהבים, מתרגשים או מתלהבים משירים טובים, אבל לא כל שיר שנגע לנו בלב בהכרח מתאים לחתונה. כטיפ ראשון: הקשיבו למילות השיר. כדאי לוודא שלא מדובר בשיר פרידה, שיר על כאב או ניתוק קשרים. אלה אולי שירים טובים ומרגשים, אבל כנראה שלא מתאימים לפתוח איתם את חייכם כזוג נשוי.  

איך יש להתייחס לחלקים שונים של האירוע? האם יש המלצות לשירים שונים לכל חלק בנפרד?

ישנו הבדל מהותי בין החלקים השונים של החתונה שלכם. בעוד שרצוי ששיר שבירת הכוס יהיה כמה שיותר אנרגטי וקצבי, בכל זאת מדובר ברגע השיא של החופה, הרי שלסלואו הראשון של החתן והכלה בוודאי תרצו שיר שקט ורומנטי המתאים לסגנון המוזיקלי שלכם. ומה לגבי השירים שיקפיצו את האורחים ברחבה?

כדאי לשמור על קו מוזיקלי לאורך האירוע, וכאן נכנס לתמונה הניסיון המקצועי של הדיג'יי שבחרתם.

תפקידו של הדיג’יי הוא לתת לכם המלצות שירים לחתונה, אבל הבחירה הסופית היא בידיכם, כמובן. זו החתונה שלכם, ולכן כדאי שאתם תבחרו את שיר החופה, שיר שבירת הכוס, שיר הסלואו הראשון וכן הלאה. אלה השירים שתמיד תזכרו וילוו אתכם למשך כל חייכם.  

מתקשים לבחור את השיר הנכון?

הכנתי עבורם פלייליסט הכולל מבחר גדול של שירים לחתונה. כמו כן, בפגישה המשותפת נבנה תפריט מוזיקלי עשיר שיתאים בדיוק לכם ולאורחים שלכם. יחד ניצור שילוב מנצח לאירוע בלתי נשכח!

לתיאום פגישה  – צרו קשר ואשמח לעמוד לשירותכם!

הפלייליסט המושלם לשירי החתונה

סרטונים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם